Витяжні зонти

Розгорнути...Згорнути...
Обладнання даної категорії поставляється під замовлення. Обрати обладнання
Зонт витяжний професійний призначений для очищення повітря в кухонному приміщенні від зайвого тепла, жиру, масел, водяної пари, продуктів горіння та неприємних запахів. Його встановлюють у вентиляційну систему безпосередньо над обладнанням теплового типу - газовою або електричною плитою, грилем, духовою шафою чи вугільною піччю.
Сфера застосування для витяжних зонтів – це заклади харчового виробництва (ресторани, піцерії, кафетерії, закусочні, їдальні та інші), промислові підприємства (фармакологія, хімічне виробництво та інші). Потрібна також професійна витяжка в шкільну їдальню та подібні до неї заклади.
Конструктивні особливості
Професійні витяжки для кафе зазвичай мають безкаркасну конструкцію, що складається з трьох основних частин:
короба;
лабіринтових фільтрів (встановлюються під кутом 45⁰);
ванночки для збору жиру.
У верхній частині короба зазвичай знаходиться один або два патрубка для врізання у вентиляційну систему. У більшості моделей передбачена можливість зняття, очищення, або заміни фільтрів. Додатково витяжні парасолі можуть комплектуватися іскрогасником, вентилятором і краном для зливу жирових забруднень.
Принцип дії
Нагріте забруднене повітря з причини своєї меншої щільності піднімається нагору і потрапляє в очисний пристрій. У лабіринтових фільтр-елементах, що мають зонти витяжні, він охолоджується, за рахунок чого домішки конденсуються та стікають по жолобу в призначену для них ванночку. Відсутність очисного пристрою або використання зонтів без фільтрів призводить до забруднення вентиляційної системи, а це вже загрожує погіршенням пожежної безпеки. Таким чином, встановлений до зонту жировловлювач сприяє безперебійній роботі вентиляції і знижує витрати на її обслуговування.
Виділяють наступні види вентиляційних очисних зонтів:
Витяжної дії. Він лише очищає всмоктуване повітря, яке після проходження через фільтри виводиться через повітропровід;
Припливно-витяжний. Такий зонт проводить не тільки витягування розігрітого загазованого повітря, але й забезпечує надходження чистого. Його встановлюють в приміщеннях з недостатнім надходженням свіжого повітря, в кухнях із значною кількістю теплового обладнання та при необхідності подачі холодного повітря до робочої зони. Слід враховувати, що витяжна здатність парасольки на третину вище подається, тому повітряна завіса з холодного повітря не створюється.
Обидва вищевказаних види можуть бути виконані в наступних варіаціях:
Зонт витяжний пристінний. Оснащений однорядним жировловлюваючим фільтр-елементом, він встановлюється на стіні безпосередньо над тепловим апаратом;
Зонт витяжний острівний. Він характеризується більшою продуктивністю за рахунок наявності дворядного жировловлюваючого фільтру. Його розміщують над окремо стоячими приладами, котрі можуть бути розташовані в будь-якій частині кухонного простору.
Окремим видом обладнання є зонти-переходи. По-іншому їх ще називають мангальними. Такі пристрої мають пірамідальну або конусоподібну форму, комплектується полум`ягасником і використовується в сукупності з обладнанням, що працює на відкритому вогні. В даному випадку по техніці безпеки після вентиляційного парасольки встановлюють гідрофільтри.
У цій категорії немає товарів.